ru ua

Порошенко підписав закон щодо проведення в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА

Порошенко підписав закон щодо проведення в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Документом передбачено звільнення організаторів матчів від сплати Єдиного соціального внеску

Президент Петро Порошенко підписав закон, спрямований на забезпечення належного проведення в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА 2018 року. Зокрема, документом передбачено звільнення організаторів матчів від сплати Єдиного соціального внеску (ЄСВ), передає прес-служба глави держави.

"Законом передбачається тимчасово, до 1 червня 2018 року, звільнення від нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування представників або посадових осіб асоціацій - членів УЄФА; членів делегацій, що беруть участь у фінальних матчах, у тому числі членів команд, які здобули право на участь у фінальних матчах; фізичних осіб, акредитованих УЄФА, зокрема співробітників та тимчасових працівників, представників засобів масової інформації, партнерів УЄФА, представників спонсорів",- йдеться у повідомленні.

Зазначається, що закон України № 2373-VІІІ "Про внесення зміни до розділу VIII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" у зв’язку з підготовкою та проведенням в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018", прийнятий Верховною Радою України 22 березня 2018 року.

Закон спрямований на забезпечення реалізації взятих зобов’язань щодо належного проведення в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА 2018 року.

Згідно з діючим законодавством, відповідні нарахування здійснюються за виконання робіт або надання послуг на території України або за її межами на період підготовки та проведення в Україні фінальних матчів у вигляді заробітної плати, відшкодування видатків та добових, оплати проживання, забезпечення медичного страхування чи страхування життя таким особам або третім особам на користь організаторів матчів, незалежно від їх участі у проведенні зазначених фінальних матчів.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, міський голова Києва Віталій Кличко презентував українську столицю як місто проведення фіналу Ліги чемпіонів - 2018 на церемонії жеребкування 1/2 футбольного турніру. Церемонія відбулася у швейцарському Ньйоні.