Порошенко підписав закон, який спрощує оподаткування спадщини

Порошенко підписав закон, який спрощує оподаткування спадщини
Фото: Петро Порошенко

Закон вносить зміни до Податкового кодексу

Президент Петро Порошенко підписав Закон України №1910-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини". Про це повідомили в прес-службі президента.

"Законом спрощується оформлення спадщини для найближчих родичів спадкодавця. Документ був прийнятий парламентом у другому читанні і в цілому 278 голосами 23 лютого цього року", - йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, законом звільняються від оподаткування податком на доходи фізичних осіб вартості спадщини, що від спадкодавця отримують члени його сім'ї другого ступеня споріднення: рідні брати, сестри, бабусі, дідусі і онуки. Спадкоємці першого та другого ступенів споріднення також звільняються від необхідності проведення оцінки успадкованих об'єктів спадщини для цілей оподаткування.

До цього моменту, Податковим кодексом передбачалося звільнення від оподаткування членів сім'ї спадкодавця лише першої лінії спорідненості. Для інших спадкоємців податок залишається в розмірі 5%. Закон набирає чинності з дня, наступного після дня його опублікування і застосовується до доходів у вигляді спадщини, отриманих починаючи з 1 січня 2017 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко підписав указ про затвердження державної програми розвитку Збройних сил України до 2020 року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся