Порошенко: відкриття Меморіалу жертвам Голодомору доводить, що ніякими лихами не здолати наш народ

Порошенко: відкриття Меморіалу жертвам Голодомору доводить, що ніякими лихами не здолати наш народ
Фото: Меморіал жертвам Голодомору у Вашингтоні

Голодомор був жахливим злочином проти людства у мирний час

Президент України Петро Порошенко назвав історичною подією відкриття Меморіалу жертвам Голодомору у Вашингтоні. Про це йдеться у відеозверненні глави держави.

"Прямо тут і зараз, спільними зусиллями української громади Америки і української держави в Вашингтоні, відкривається меморіал, який стане черговим доказом того, що ніякими лихами, ніякими злочинними намірами недругів не здолати наш народ, який прагне правди, свободи, демократії та миру на своїй землі і у своїй державі", - зазначив Порошенко у відеозверненні.

Президент підкреслив, що Голодомор був жахливим злочином проти людства у мирний час, спробою поставити українців на коліна, відібрати в них гідність, знищити національну ідентичність, убити надію на право творити власну долю на власній землі.

 

Зазначимо, пам'ятник встановлений недалеко від будинку Конгресу, поруч з центральним вокзалом Вашингтона, через який в американську столицю щорічно потрапляють мільйони людей. Велика кількість людей отримає можливість зупинитися біля Меморіалу і прочитати, що він присвячений мільйонам українців, замордованих голодом в "цивілізованому" 20-му столітті.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в центрі Вашингтона з'явився пам'ятник жертвам Голодомору.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся