Порошенко схвалив продовження мораторію на продаж землі до 2018

НовиниЕкономіка    28.10.2016 - 16:23
Фото: Порошенко підписав закон про продовження мораторію на продаж землі
Фото: Порошенко підписав закон про продовження мораторію на продаж землі

Президент підписав відповідний закон

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до розділу X "Перехідні положення" Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель". Про це повідомляє прес-служба голови держави.

Зокрема, закон продовжує на один рік строк дії мораторію на продаж чи відчуження іншим способом земель сільськогосподарського призначення, що дозволить за цей час врегулювати на законодавчому рівні процедуру обігу земель сільськогосподарського призначення.

Законом внесено відповідні зміни до пунктів 14 та 15 розділу X "Перехідні положення" Земельного кодексу та доручено Кабінету міністрів до 1 липня 2017 року розробити і внести на розгляд ВР проект Закону України про обіг земель сільськогосподарського призначення.

Підкреслюється, що реалізація закону дозволить забезпечити формування належного нормативно-правового забезпечення та встановлення чіткого правового механізму функціонування ринку земель сільськогосподарського призначення.

Нагадаємо, Рада продовжила мораторій на продаж землі до 2018 року, прийнявши за основу і в цілому проект закону №2153-1. За документ проголосували 297 депутатів ВР.

On Top