ru ua

Порошенко: нове військове містечко на "Широкому лані" відкриють до кінця року

Порошенко: нове військове містечко на "Широкому лані" відкриють до кінця року Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Містечко складатиметься з 11 казарм нового зразка, їдальні, спортивної та бази відпочинку

Нове військове містечко на полігоні "Широкий лан" у Миколаївській області відкриють до кінця 2018 року. Про це у Twitter повідомив президент України Петро Порошенко.

"До кінця цього року плануємо відкрити військове містечко нового зразка на території полігону Широкий лан. Бригадний комплекс включатиме 11 казарм нового зразка, їдальню на 2500 місць, спортивну базу, сучасну базу відпочинку, пошту, магазини, кафе, медичну частину", - зазначив Порошенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на полігоні "Широкий лан" планується ввести в експлуатацію табірне містечко восени 2018 року. Станом на кінець березня загальна будівельна готовність містечка становила 35%. Дозвіл на початок робіт було отримано 4 березня 2017 року. Орієнтовна вартість робіт становить 370 млн гривень.

Зазначимо, Широколанівський полігон дозволяє проводити тактичні навчання з бойовою стрільбою механізованих, танкових, аеромобільних військ із застосуванням артилерії, засобів протиповітряної оборони, тактичної авіації та вертольотів вогневої підтримки.