Порошенко призначив перших публічно відібраних голів РДА в Одеській обл

НовиниСуспільство    10.09.2015 - 19:56
Фото: Петро Порошенко
Фото: Петро Порошенко

В Одеській обл. призначено керівника 22 райдержадміністрацій

Президент України Петро Порошенко призначив перших публічно відібраних голів районних державних адміністрацій (РДА) в Одеській області. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента.

"Президент Петро Порошенко призначив голів районних державних адміністрацій Одеської області, перших голів РДА, які були відібрані на посади за відкритою процедурою", - йдеться в повідомленні.

Порошенко також заявив, що старі принципи побудови владної вертикалі скасовуються.

"Всі стверджують про нібито коротку лавку запасних, кадровий ресурс, який влада може запропонувати суспільству. Це помилкова позиція, неприйнятна в умовах нової України. Не треба, як раніше, тасувати одну і ту ж засмальцьовану колоду", - підкреслив він.

За його словами, відсутність досвіду роботи у кандидатів є позитивним моментом, оскільки автоматично скасовує будь-які корупційні зв'язки і підвищує рівень довіри до них.

"Нічого страшного в тому, що в поліцію прийшли 80% людей, які ніколи не мали ніякого відношення до міліції. Це ще й краще, тому що рівень довіри - це ключовий індикатор, який я сьогодні чекаю від кожної структури, де ми робимо кадрове оновлення", - зазначив Порошенко.

За словами голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі, призначені керівники РДА пройдуть спеціалізований тренінг, а також отримають можливість вивчити досвід роботи американських колег.

Зазначимо, відкритим відбором на посади голів райдержадміністрацій обрано і призначено 22 керівника із 26 районів Одеської області. Ще одна кандидатура на узгодженні в Кабінеті Міністрів, 3 посади залишаються вакантними.

Нагадаємо, керівництво Херсонської ОДА підозрюється у хабарництві.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top