Порошенко і Мей обговорили мобілізацію міжнародного співтовариства в протистоянні РФ

Новини Політика 25.05.2018 - 00:05
Фото: Петро Порошенко і Тереза Мей (twitter.com/poroshenko)
Фото: Петро Порошенко і Тереза Мей (twitter.com/poroshenko)

Президент України провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Великої Британії

Президент України Петро Порошенко під час телефонної розмови з прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей обговорили мобілізацію міжнародного співтовариства в протистоянні агресивній політиці Росії в контексті підготовки до саміту Великої сімки, який відбудеться 8-9 червня в Канаді. Про це повідомила прес-служба президента.

Порошенко відзначив необхідність посилення міжнародного тиску на Росію з метою повного виконання нею Мінських домовленостей.

"Співрозмовники підкреслили важливість продовження і посилення санкцій проти РФ, зокрема в контексті будівництва нею незаконного керченського мосту з окупованим Кримським півостровом", - також йдеться в повідомленні.

Порошенко і Мей висловили повну підтримку висновку, оприлюдненого групою з розслідування катастрофи літака MH-17, і назвали його черговим доказом російської агресії.

Також в ході розмови йшлося про посилення міжнародного тиску на Кремль для звільнення українських заручників і політичних в'язнів.

Крім того, обговорили шляхи розширення двостороннього співробітництва в галузі безпеки та в оборонній сфері.

Нагадаємо, 23 травня президент України Петро Порошенко під час телефонної розмови з президентом Туреччини Таїпом Ердоганом відзначив важливість прискорення процесу переговорів щодо укладення угоди між Україною та Туреччиною про вільну торгівлю.