ru ua

Порошенко вибачився за обіцянку швидко закінчити АТО

Порошенко вибачився за обіцянку швидко закінчити АТО Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Президент заявив, що шкодує, що "породив завищені очікування"

Президент України Петро Порошенко вибачився за свою обіцянку швидко закінчити Антитерористичну операцію (АТО) на Донбасі, дану у 2014 році. Про це Порошенко заявив під час урочистої церемонії підняття державного прапора у Дніпрі, передає кореспондент РБК-Україна.

Президент нагадав, що понад 4 роки тому заявив, що АТО триватиме години, а не місяці.

"Тепер вже не так важливо, в якому контексті ті слова були сказані. Не важлива і образність заяви. Люди сприйняли її як можливість завершити війну дуже і дуже швидко. Шкодую, що породив завищені очікування. Щиро перепрошую, що подав надію, яка не збулася. Прикро, що дав обіцянку, яка не справдилась. Прошу за це вибачення", - зазначив Порошенко.

Порошенко вибачився за обіцянку швидко закінчити АТО

Порошенко вибачився за обіцянку швидко закінчити АТО

Відзначимо, 28 травня 2014 року Порошенко заявив, що Антитерористична операція не може і не буде тривати два-три місяці.

"Вона повинна і буде тривати години... Вже незабаром ми побачимо ефективність антитерористичної операції", - обіцяв тоді президент.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Петро Порошенко сьогодні, 23 серпня, в Дніпрі урочисто підняв державний прапор України.

"Саме під синьо-жовтими квітами з покоління в покоління ми українці боролися за незалежність і свободу України. Його решетили ворожі кулі. За нього карали в Сибіру в епоху шістдесятників. З ним ми добилися незалежності, відновили свою державу 27 років тому", - зазначив президент.