ru ua

Порошенко і ван Ромпей обговорили можливість включення українського питання в порядок денний засідання Євроради 30 серпня

Президент України Петро Порошенко і Президент Європейської Ради Герман ван Ромпей під час телефонної розмови обговорили можливість включення українського питання в повістку дня засідання Європейської Ради 30 серпня.

Президент України Петро Порошенко і Президент Європейської Ради Герман ван Ромпей під час телефонної розмови обговорили можливість включення українського питання в повістку дня засідання Європейської Ради 30 серпня. Про це йдеться в повідомленні прес-служби глави держави.

"Президент України подякував президенту Європейської Ради за високий рівень делегації Євросоюзу і змістовну підтримку України під час зустрічі в Мінську. Петро Порошенко відзначив особливу роль Високого Представника ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон, віце-президента Європейської Комісії Гюнтера Оттінгера і Єврокомісара з питань торгівлі Карела де Гухта", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, співрозмовники погодилися, що зустріч у Мінську мала певні позитивні результати у пошуку шляхів мирного врегулювання ситуації в Донбасі.

"Петро Порошенко і Герман Ван Ромпей також дали оцінку результатам зустрічі в Мінську в контексті підготовки до засідання Європейської Ради 30 серпня, а також обговорили можливість включення українського питання в порядок денний", - повідомляє прес-служба Президента.