Японія вбачає прогрес у суперечці з Росією щодо Курильських островів

НовиниПолітика    20.11.2016 - 08:59
Фото: Сіндзо Абе і Володимир Путін
Фото: Сіндзо Абе і Володимир Путін

Мирна угода у територіальній суперечці вже у видимій перспективі

Японія вбачає прогрес у багаторічній територіальній суперечці з Росією щодо південних Курильських островів. Про це повідомив прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе після переговорів із російським президентом Володимиром Путіним, передає DW.

Зазначено, що зустріч відбулася у столиці Перу Лімі під час саміту організації Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС).

За словами очільника японського уряду, мирна угода у територіальній суперечці вже у "видимій перспективі". Утім, владнати суперечку непросто, потрібно крок за кроком наближатися до її розв'язання, відзначив він. Саме тому Абе запросив Путіна у середині грудня 2016 року до Токіо для проведення двосторонніх переговорів щодо деталей мирної угоди.

Як відомо, суперечка щодо чотирьох островів південних Курил між Москвою і Токіо триває ще з часів завершення Другої світової війни. Росія вважає їх своїми, Японія продовжує вважати їх своїми споконвічними територіями.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе став першим іноземним лідером, із яким зустрівся новообраний президент США Дональд Трамп.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Україна та Японія домовилися про спільні проекти для Нацполіції Половина японців згодні залишити РФ два Курильські острови, - опитування
On Top