Японія, Європа і США розроблять правила експлуатації безпілотних авто

НовиниТранспорт    05.11.2016 - 18:58
Фото: безпілотна система в автомобілі
Фото: безпілотна система в автомобілі

Розроблений цими країнами документ буде ухвалено в середині листопада

Японія і Великобританія за участю Німеччини і США розроблять єдині правила експлуатації безпілотних автомобілів, у тому числі заходи, які дозволять запобігти можливим кібератаки. Про це передає Nikkei.

Очікується, що розроблений цими країнами документ буде ухвалено в середині листопада на засіданні підкомітету форуму ООН із гармонізації транспортного законодавства. Надалі пропозиції Японії, США і країн Європи можуть бути використані в якості зразка для вироблення законодавства в різних країнах, зазначає видання.

За інформацією газети, в документі буде прописано базові принципи шифрування даних і сигналів для безпілотних автомобілів. Крім того, в ньому може міститися вимога відділення системи комунікації від основних механізмів управління автомобілем.

Також у документі може бути встановлено правило, згідно з яким машини з автопілотом повинні сповіщати власника при ознаках кібератаки й екстрено перемикатися в ручний режим управління.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що американська компанія Tesla має намір оснастити свої нові автомобілі обладнанням для самокерування.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top