Японія, Європа і США розроблять правила експлуатації безпілотних авто

НовиниТранспорт    05.11.2016 - 18:58
Фото: безпілотна система в автомобілі
Фото: безпілотна система в автомобілі

Розроблений цими країнами документ буде ухвалено в середині листопада

Японія і Великобританія за участю Німеччини і США розроблять єдині правила експлуатації безпілотних автомобілів, у тому числі заходи, які дозволять запобігти можливим кібератаки. Про це передає Nikkei.

Очікується, що розроблений цими країнами документ буде ухвалено в середині листопада на засіданні підкомітету форуму ООН із гармонізації транспортного законодавства. Надалі пропозиції Японії, США і країн Європи можуть бути використані в якості зразка для вироблення законодавства в різних країнах, зазначає видання.

За інформацією газети, в документі буде прописано базові принципи шифрування даних і сигналів для безпілотних автомобілів. Крім того, в ньому може міститися вимога відділення системи комунікації від основних механізмів управління автомобілем.

Також у документі може бути встановлено правило, згідно з яким машини з автопілотом повинні сповіщати власника при ознаках кібератаки й екстрено перемикатися в ручний режим управління.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що американська компанія Tesla має намір оснастити свої нові автомобілі обладнанням для самокерування.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top