Полторак анонсував збільшення держзамовлення на закупівлю військової техніки для ЗСУ

НовиниПолітика    13.09.2015 - 15:39
Фото: Степан Полторак
Фото: Степан Полторак

Глава Міноборони відвідав факультет військової підготовки НТУ "Харківський політехнічний інститут"

Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак анонсував найближчим часом збільшення державного замовлення на підготовку військових фахівців за новими зразками озброєння і військової техніки для Збройних сил України, що поставляється вітчизняними заводами-виробниками. Про це Полторак заявив сьогодні, 13 вересня, в День танкістів, під час відвідування факультету військової підготовки Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут", повідомили у прес-службі Міністрества оборони України.

"Найближчим часом буде прийнято рішення про закупівлю тренажерів військової техніки для навчання курсантів, а також про збільшення державного замовлення на підготовку військових фахівців за новими зразками озброєння і військової техніки для Збройних сил України, що поставляється вітчизняними заводами-виробниками", - зазначив глава Міноборони.


Фото: Степан Полторак у Харкові

Також Полторак зазначив, що нещодавно прийнято рішення повернути вищим навчальним закладам право самостійного використання коштів, передбачених для зміцнення матеріально-технічної бази.

Фото: прес-служба Міноборони

Нагадаємо, раніше в серпні глава Міноборони підписав наказ про поліпшення речового забезпечення ЗСУ.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top