Польща обіцяє сприяти підписанню Україною угоди про ЗВТ та асоціацію з ЄС, - Д.Туск

Польща обіцяє сприяти підписанню Україною угоди про зону вільної торгівлі та асоціацію з ЄС під час її головування в Європейському Союзі. Про це в ході спільної прес-конференції заявив прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск, передає кореспондент РБК-Україна.
"Переговори між Україною і ЄС щодо ЗВТ і політичної асоціації перейшли у переломну фазу і якщо буде воля і намір Україні, то Польща зробить все щоб не упустити такого приводу під час нашого головування в ЄС", - зазначив Д.Туск.
Д.Туск запросив прем'єр-міністра Миколу Азарова взяти участь у засідання саміту в ЄС зі східного партнерства восени поточного року: "Ми бажаємо щоб головування Польщі в ЄС створила всі умови і щоб ми могли зробити історичний внесок для Польщі та України в частині розширення ЄС" , - сказав Д.Туск.
У свою чергу М.Азаров додав: "Ми усвідомлюємо всі можливості головування Польщі в ЄС і хочемо їх максимально використати".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся