Позитивне рішення МВФ усуне психологічний тиск на валютний ринок, - НБУ

НовиниФінанси    08.09.2016 - 16:13
Фото: транш МВФ зменшить волатильність гривні
Фото: транш МВФ зменшить волатильність гривні

Нацбанк вважає, що виділення траншу зупинить волатильність гривні

Національний банк України вітає внесення питання співпраці України з Міжнародним валютним фондом до порядку денного засідання Ради директорів Фонду 14 вересня 2016. Про це повідомляє прес-служба регулятора.

На думку НБУ, позитивне рішення фонду усуне психологічний тиск на валютний ринок і підтримає тенденцію до зменшення волатильності курсу гривні, перші ознаки якого спостерігаються протягом останніх днів.

"Програма розширеного фінансування МВФ є відображенням загального бачення реформ українськими державними відомствами і міжнародною організацією, і ми центробанк зробили все, щоб наблизити успішне завершення її другого перегляду, - підкреслив заступник голови Нацбанку Дмитро Сологуб.

Він зазначив, що продовження співпраці з МВФ є не тільки джерелом збільшення міжнародних резервів країни, а перш за все запорукою проведення реформ, без яких українська економіка не зможе стати на шлях повернення до стійкого економічного зростання.

У той же час, заявив Сологуб, схвалення Радою директорів МВФ другого перегляду програми відкриє для України доступ до фінансування від інших міжнародних донорів і приватних - іноземних та вітчизняних інвесторів. Надходження коштів від них сприятливо позначиться на платіжному балансі і простимулює прискорення економічного зростання.

Нагадаємо, МВФ включив питання виділення траншу Україні до порядку денного засідання 14 вересня.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Україна може розраховувати на позитивне рішення МВФ, - Кубів Росія буде голосувати проти надання траншу МВФ Україні
On Top