Повністю лояльних депутатів немає ні в однієї фракції в Раді, - дослідження

НовиниСуспільство    25.10.2016 - 13:31
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України

Найменш лояльними є депутати "Блоку Петра Порошенка"

Повністю лояльних депутатів, які на всі 100% підтримують лінію фракції, немає ні в одній фракції Верховної Ради України. Про це свідчать результати дослідження, здійсненого за підтримки Програми розвитку ООН в Україні, повідомляє громадянська мережа ОПОРА.

Для дослідження використовували дані з порталу відкритих даних Верховної Ради України, грунтуючись на всіх результатах голосувань в Раді в період з 27 квітня 2014 року по 15 липня 2016 року.

Наголошується, що показником лояльності депутатів є кількість голосувань, коли позиція депутата збігається з позицією більшості членів фракції. Так лояльність кожного депутату варіюється від 100% до 0%.

Дослідження показало, що повністю лояльних депутатів (на рівні 100%) не має жодна фракція.

Однак для фракції важливо наявність критичної маси, яка забезпечує фракції єдину позицію під час голосування.

Згідно з результатами дослідження найменш лояльними є депутати "Блоку Петра Порошенко", середній рівень лояльності фракції - 70%. Це означає, що депутатам фракції важче домовитися про єдиному рішенні. При цьому "БПП" показує один з кращих результатів за узгодженістю голосувань (82%).

Найбільший рівень лояльності спостерігається у депутатів "Батьківщини" - 90%. У той же час відсоток узгоджених голосувань фракції становить лише 68%. Ці показники говорять про те, що "Батьківщина" не досить використовує свій потенціал лояльності депутатів.

Лояльність депутатів "Опозиційного блоку" перебуває на рівні 83%, показник консолідованих голосувань - 31%.

відсоток лояльності депутатів фракції ВР

Фото: відсоток лояльності депутатів фракцій ВР

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що депутати проголосували за збільшення своєї зарплати.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Уряд вимагає від Ради ухвалити закон про спецконфіскацію ВР пропонують скасувати вказівку партій і імен кандидатів в бюлетенях на виборах в Раду
On Top