Поліція вимагає від мера Глухова пояснити, як в місті опинилось 100 тонн львівського сміття

НовиниНадзвичайні події    30.10.2016 - 15:58
Фото: вантажівки зі львівським сміттям були затримані на території Глухова
Фото: вантажівки зі львівським сміттям були затримані на території Глухова

Поліція Сумської області вимагає від мера Глухова Мішеля Терещенка пояснень, хто давав дозвіл на незаконне ввезення 100 тонн львівського сміття, вантажівки з яким сьогодні були затримані на території міста. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Головного управління Національної поліції у області.

Зокрема, поліцейськими було затримано дві вантажівки МАН доверху завантажені відходами, які прямували в місто Глухів Сумської області зі Львова.

Як повідомляється, близько опівночі 30 жовтня працівники поліції, які несли службу на автодорозі Київ-Кіпті-Бачівськ, помітили два вантажних автомобіля, які прямували в бік Глухова. "Вони привернули увагу неприємним запахом. Це викликало підозри щодо їх вантажу. Поліцейські наздогнали транспортні засоби і попросили у водіїв документи. Документів не виявилося.

Зі слів чоловіків, у причепах знаходилась макуха - пресовані насіння соняшнику. Після того, як на місце була викликана слідчо-оперативна група, останні таки зізналися - перевозили відходи і звичайне сміття", - розповів начальник Глухівського відділу поліції Андрій Сердюк.

За його словами, у водіїв знайшлася і товаротранспортна накладна, в якій були зазначені тільки місто відправник, і місто, де машини повинні бути розвантажені - Глухів Сумська область. "Зі слів водіїв - вони лише наймані перевізники, а в Глухові їх мала зустріти людина та надати подальші вказівки щодо вантажу", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Поліцейські подію зареєстрували і проводять перевірку, в рамках якої вже підготовлено звернення до мера м. Глухів Мішеля Терещенка з проханням роз'яснити ситуацію і повідомити про відповідне рішення відвантажувати львівське сміття на місцевому сміттєзвалищі.

Як раніше повідомляли ЗМІ, рішення про захоронення львівського сміття на Миколаївському міському полігоні прийняв мер Миколаєва Олександр Сенкевич.

On Top