Поліція з початку року вилучила понад 2,5 тонни наркотиків та психотропів, - Князєв

НовиниСуспільство    26.06.2017 - 16:06
Фото: Сергій Князєв (npu.gov.ua)
Фото: Сергій Князєв (npu.gov.ua)

За минулий рік ця цифра склала 1,8 тонн

Національна поліція України з початку року вилучила понад 2,5 тонни наркотиків та психотропів. Про це заявив голова відомства Сергій Князєв на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Результати роботи реформованого підрозділу (Департаменту протидії наркозлочинності, - ред.) за п’ять місяців уже перевищили показники за весь минулий рік. З початку року поліцейські вилучили понад 2,5 тонни наркотиків та психотропів. За увесь минулий рік ця цифра склала 1,8 тонн", - написав голова Нацполіції.

Він наголосив, що відомство і надалі налагоджуватиме механізм роботи департаменту.

"Ми будемо налагоджувати механізм роботи цієї служби, допоки вона не запрацює, як годинник. Це має бути реальна робота і протидія наркозлочинам, а не імітація. Комплектуємо нових працівників на вакантні посади лише з числа патрульних", - зазначив Князєв.

 

#проти_наркотиків Загублені життя, зруйновані сім'ї, розбиті серця, скляні очі та порожнеча у них... Це ті сліди, що за...

Опубліковано Сергієм Князєвим 26 червня 2017 р.

Нагадаємо, у Вінниці поліція затримала співробітників правоохоронних органів, які продавали наркотики, щоб поліпшити власні показники розкриття справ або отримати "грошову винагороду".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top