Політолог прокоментував роль Медведчука у переговорах між Україною та РФ

НовиниПолітика    22.08.2016 - 16:36

Політичний експерт Дмитро Джангіров вважає, що Віктор Медведчук посилить свій статус парламентера, як єдиний український політик, здатний братися за вирішення будь-яких питань відносин між Україною і РФ. Таку думку він висловив, відповідаючи на запитання глядачів інтернет-каналу "Капітал-ТВ".

На його думку, парадоксальність ситуації полягає в тому, що при всіх нападках на Віктора Медведчука, на якийсь час весь спектр проблем, які існують сьогодні між Україною і Росією, "замкнеться на Медведчуку".


"Нова "посткримська" криза у відносинах Україна-Росія, з великою ймовірністю призведе до того, що Медведчук посилить свій статус парламентера № 1, як єдиний український політик-"важковаговик", здатний братися за вирішення будь-яких питань українсько-російських відносин. І "ступор" "нормандського формату" (разом з "Мінським процесом") в відсутність послів волею-неволею "перемкне" на нього цілий ряд напрямків", ― підкреслив експерт.

Також він зазначив, що роль Віктора Медведчука в обмін полоненими загальновідома. За словами Джангірова, сьогодні на тлі кричущої некомпетентності "майданних переговірників" стало очевидним, що "дипломатичний фронт" у Мінську тримає лише "стара гвардія", включаючи Віктора Медведчука.

On Top