Політолог: відставка Яценюка підштовхне Україну до виходу з кризи

П'ятниця 04 грудня 2015 14:53

Відставка Арсенія Яценюка з посади прем'єр-міністра підштовхне Україну до виходу з кризи. Про це заявив директор Агенції моделювання ситуацій Віталій Бала.

Так, за минулий рік роботи він поставив уряду Яценюка "двійку".

"Це - оцінка українського народу, адже рівень підтримки "Народного фронту" зараз практично нульовий", - зауважив політичний експерт.

Віталій Бала наголосив, що 11 грудня, коли настане "Година Ч" для Кабміну Яценюка, українці зможуть побачити справжнє обличчя депутатів.

"Одразу буде видно, хто із народних обранців відстоює інтереси України і проголосує за відставку не просто Кабміну, а в першу чергу - прем'єр-міністра Арсенія Яценюка. І можна спрогнозувати, що відставка Яценюка стане першим кроком виходу країни з кризи", - каже експерт

На думку політолога, "шантаж Яценюка щодо виходу з коаліції "Народного фронту" свідчить про те, що він ставить особисті інтереси вище за інтереси країни". Проте Віталій Бала прогнозує, що з коаліції вийдуть не всі депутати фракції "Народний фронт".

За словами експерта, не варто боятися й парламентських виборів, адже це один зі способів вирішення політичної кризи.

"Якщо внаслідок демаршу з боку "Народного фронту" виникне парламентська криза й розвалиться коаліція, то тут краще йти шляхом виборів", - додав Віталій Бала.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся