В Україні показник бідності за 2010 р. скоротився на 2,3% і досяг найнижчого рівня за 10 років, - Янукович

В Україні показник бідності за 2010 р. скоротився на 2,3%, досягши найнижчого рівня з 2001 року. Про це заявив Президент України Віктор Янукович у своєму зверненні з нагоди святкування Міжнародного дня боротьби з бідністю, повідомляє прес-служба Президента України.
"Завдяки вжитим заходам, зокрема, у рамках Програми економічних реформ на 2010 - 2014 рр. "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", ми досягли суттєвих зрушень у цій сфері. Показник бідності за 2010 р. скоротився на 2,3%, досягши найнижчого рівня з 2001 року. Це стало наслідком підвищення майже на 25% прожиткового мінімуму, більш ніж на 12% середнього розміру пенсій, на 10% -реальної заробітної плати", - йдеться в зверненні.
Нагадаємо, сьогодні згідно із резолюцією Генеральної Асамблеї ООН, прийнятою 22 грудня 1992 р., уся світова спільнота відзначає Міжнародний день боротьби з бідністю.
14 жовтня під час XI Міжнародного економічного форуму віце-прем'єр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив, що Україна посідає друге місце за рівнем бідності в Європі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся