ru ua

Поки не буде змінений закон про амністію, вул. Грушевського звільнена не буде, - Тягнибок

Поки не будуть внесені зміни в закон про амністію, про звільнення вул. Грушевського не можна говорити.

Поки не будуть внесені зміни в закон про амністію, про звільнення вул. Грушевського не можна говорити. Про це сьогодні повідомив журналістам голова фракції "Свобода" Олег Тягнибок в кулуарах Верховної Ради, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми сьогодні запропонували їм, що потрібно прийняти рішення наступне: зміни та доповнення в цей закон (про амністію), щоб зняти будь-які вимоги. Будуть зняті вимоги, це буде сигнал того, що влада йде на зустріч громаді ось і буде відповідна реакція громади. А так, про що можна говорити", - сказав Тягнибок відповідаючи на питання, чи дійсно буде звільнена вул. Грушевського.

Він також повідомив, що сьогодні міліція затримала ще одного активіста "Свободи".

"Була інформація про те, що будуть звільнені всі заручники, але ми неі бачимо звільнення всіх заручників. Ми бачимо далі арешти. Сьогодні був доставлений до слідчого відділення одного з наших активістів в Малинському районі Житомирської області. І потій насправді. знаєте, що інкримінують? - Був на мітингу, тримав прапор "Свободи". Він разом з адвокатом прийшов. Ось вам і відповідь на запитання, як влада на сьогоднішній день вирішує проблеми з законом про звільнення від кримінальної відповідальності", - зазначив Тягнибок.