Погода на сьогодні: в Україні переважно без опадів, температура до +30

Погода на сьогодні: в Україні переважно без опадів, температура до +30
Фото: в Україні переважно без опадів (УНІАН)

В Києві сьогодні без опадів, температура повітря вдень від +23 до +25

Погода на сьогодні: 22 червня 2017 року на більшій частині України опадів не очікується, дощ пройде лише в Дніпропетровській і Запорізькій областях, а також у Криму, температура повітря вдень становитиме від +22 до +30. Про це повідомляє Гідрометцентр при Державній службі України з надзвичайних ситуацій.

Прогноз погоди в регіонах на сьогодні

За прогнозами українських синоптиків, на сході України сьогодні опадів не очікується, температура повітря вдень становитиме від +24 до +27. У центральних регионанах країни також без опадів, дощ очікується лише в Дніпропетровській області, вдень температура повітря становитиме від +24 до +26. На півдні країни сонячно, дощ очікується лише в Запорізькій області, вдень температура повітря становитиме від +28 до +30. У Криму очікуються дощі, температура від +28 до +30.

На заході України без опадів, вдень прогнозують температуру від +22 до +28. На півночі країни без опадів, денна температура становитиме від +22 до +24.

Погода у Києві на сьогодні

В Києві сьогодні без опадів, температура повітря вдень від +23 до +25, вночі - від +13 до +15.

Погода на сьогодні: в Україні переважно без опадів, температура до +30

Фото: прогноз на 22 червня

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся