Погода на сьогодні: в Україні мінлива хмарність, місцями дощі з грозами, температура до +28

Погода на сьогодні: в Україні мінлива хмарність, місцями дощі з грозами, температура до +28
Фото: погода на сьогодні (Pixabey)

У Києві вдень від +26 до +28

Погода на сьогодні: 19 червня 2017 року в Україні очікується мінлива хмарність, на західній Україні - дощі з грозами, в Криму дощі. Про це повідомляє Гідрометцентр при Державній службі України з надзвичайних ситуацій.

Прогноз погоди в регіонах на сьогодні

За прогнозами українських синоптиків, на сході України сьогодні очікується мінлива хмарність, температура повітря вдень становитиме від +23 до +26. В центральних областях також мінлива хмарність, вдень температура повітря становитиме від +25 до +27. На півдні країни також мінлива хмарність, вдень від +25 до +27. У Криму очікуються дощі з грозами, температура від +25 до +27.

На заході України очікуються дощі з грозами, вдень прогнозують температуру від +23 до +28. На півночі країни мінлива хмарність, денна температура становитиме від +25 до +28.

Погода у Києві на сьогодні

сьогодні В Києві очікується мінлива хмарність, температура повітря вдень від +26 до +28, вночі - від +12 до +14. Вітер північний, 5-10 м/с.

Погода на сьогодні: в Україні мінлива хмарність, місцями дощі з грозами, температура до +28Фото: погода на сьогодні

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся