Погода на сьогодні: в Україні місцями очікуються дощі, температура до +26

Погода на сьогодні: в Україні місцями очікуються дощі, температура до +26
Ілюстративне фото з відкритих джерел)

У Києві вдень до +26

Погода на сьогодні: 15 вересня 2018 року на заході, сході і, місцями, в центрі і на півдні, а також у Криму очікуються дощі, на решті території України без опадів, температура повітря підніметься до +26. Про це повідомляє Гідрометцентр при Державній службі України з надзвичайних ситуацій.

Прогноз погоди в регіонах на сьогодні

За даними українських синоптиків, на заході очікуються дощі, денна температура становитиме від +20 до +26, вночі до +15. На півночі України переважно без опадів, тільки в Житомирській області очікується дощ, температура повітря вдень від +24 до +26, вночі до +15, у центральних областях без опадів, температура від +23 до +26, вночі до +15.

У східних регіонах очікуються дощі, денна температура від +20 до +24, вночі до +18. На півдні переважно без опадів, проте в Херсонській області пройдуть дощі, температура вдень від +22 до +26, вночі до +18, у Криму також дощі, вдень до +24, вночі - до +18.

Погода на сьогодні: в Україні місцями очікуються дощі, температура до +26Погода на сьогодні: в Україні місцями очікуються дощі, температура до +26

Погода у Києві на сьогодні

В сьогодні Києві сонячно, температура вдень від +24 до +26, вночі від +13 до +15.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся