ru ua

Підготовка документації для переходу на стандарти палива Євро-4 займе 1 рік, - І.Кирюшин

Підготовка документації для переходу на стандарти палива Євро-4 займе 1 рік, повідомив заступник міністра палива і енергетики Ігор Кирюшин журналістам на щорічній конференції "Нафтопереробка, нафтотранзит і нафтотрейдинг в країнах СНД і Балтії", передає кореспондент РБК-Україна.

І.Кирюшин відзначив, що тільки два з семи українських виробників нафтопродуктів готові перейти з 2011 р. на стандарти Євро-4, а саме Лисичанський і Одеський НПЗ.

І.Кирюшин відзначив, що ситуацію з переходом на нові стандарти якості палива обговорить експертно-аналітична рада при уряді. В той же час, за його словами, для застосування нового стандарту необхідно від року до двох років тільки на підготовку необхідної документації.

І.Кирюшин також висловився проти того, щоб введення норм Євро-4 привело до закриття державного Шебелинського газопереробного заводу, ДК "Укргазвидобування" компанії "Нафтогаз України", а також ПАТ "Укртатнафта". При цьому він відзначив, що ситуація з Дрогобицьким і Надвірнянським НПЗ декілька інша, оскільки підприємства займають "мізерну частку" ринку.