Під Київрадою сталася бійка між міліцією та мітингувальниками, які вимагають відставки директора "Київпарктранссервіс"

НовиниНадзвичайні події    09.10.2014 - 10:51
Під стінами Київської міської ради близько 10:30 сталася бійка правоохоронців і мітингувальників, які вимагали відправити у відставку директора комунального підприємства "Київпарктранссервіс" Мурада Магомедова

Під стінами Київської міської ради близько 10:30 сталася бійка правоохоронців і мітингувальників, які вимагали відправити у відставку директора комунального підприємства "Київпарктранссервіс" Мурада Магомедова, передає кореспондент РБК-Україна.

На сесії Київради, яка відкрилася в 10:00, мер Києва Володимир Кличко повідомив, що Магомедов був звільнений ще 2 тижні тому.

"Передостання сесія Київради перед виборами... І кожна з політичних партій намагається пропіаритися. Я думаю, ми сьогодні будемо чекати лідера партії пана Ляшка, який намагається піаритися у Верховній Раді, але останнім часом у нього це погано виходить", - прокоментував інцидент Кличко.

Нагадаємо, 10 жовтня 2014 р. під Кабінетом міністрів України близько сотні активістів вимагали звільнити генерального директора державної адміністрації залізничного транспорту "Укрзалізниця" Бориса Остапюка.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top