За неофіційними даними, Facebook випустить свій смартфон вже в 2012 р

Найбільша у світі соціальна мережа Facebook вже в поточному році випустить власний смартфон, повідомляє радіо "Маяк" з посиланням на The New York Times.

Соцмережа вже найняла близько п'яти екс-співробітників американської корпорації Apple, які працювали над створенням смартфонів iPhone і планшетника iPad.

Це вже третя спроба Facebook випустити смартфон. Спочатку в 2010 р. ЗМІ з посиланням на свої джерела повідомляли, що Facebook почав розробляти подібний апарат, проте проект був закритий практично на початковій стадії.

За допомогою розробки власного смартфона Facebook намагається знайти нові джерела доходу.

Нагадаємо, в ході IPO Facebook розмістила на біржі NASDAQ 421,2 млн акцій (180 млн запропонувала сама компанія та 241 млн 233 тис. 615 паперів - її акціонери). Ціна розміщення Facebook склала 38 дол./акція, що є верхньою межею діапазону, встановленого 15 травня 2012 р. на рівні 34-38 дол./акція.

Facebook - одна з найпопулярніших соціальних мереж в світі, в ній зареєстровано більше 900 млн людей. Штаб-квартира компанії розташована в Менло-Парку (Каліфорнія). Кількість активних користувачів Facebook, які хоча б раз на місяць заходять в свій аккаунт, становить не менше 845 млн осіб. Очікується, що в 2012 р. кількість активних користувачів Facebook досягне більше 1 млрд.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся