ПНР Лівії: Вибори в національний конгрес відбудуться не пізніше ніж через 8 місяців

Вибори в національний конгрес Лівії, який повинен підготувати проект нової конституції країни і сформувати новий уряд, відбудуться не пізніше ніж через вісім місяців. Про це повідомив прем'єр-міністр Перехідної національної ради (ПНР) країни Махмуд Джібріль, передає Reuters.
"Перші вибори в національний конгрес країни відбудуться через вісім місяців максимум, - заявив Джібріль. - Перед ним стоятимуть два завдання: підготовка проекту конституції, за якою пройде референдум, і формування перехідного уряду, повноваження якого будуть дійсні до проведення перших президентських виборів".
Нагадаємо, 20 жовтня 2011 р. колишній лівійський лідер Муаммар Каддафі, який правив країною більше 40 років і перебував у бігах з серпня 2011 р., був убитий, коли автоколона поваленого глави держави намагалася вирватися з обложеного м. Сірта. Спочатку авіація НАТО завдала по ній удар, змусивши повернути назад, потім конвой був атакований бійцями ПНР.
У лютому 2011 р. в Лівії почалася громадянська війна між прихильниками Каддафі і його супротивниками, які створили ПНР і оголосили її законною владою в країні. На боці останніх в конфлікт втрутилося НАТО після відповідної резолюції Ради безпеки ООН. В кінці серпня поточного року за підтримки Північноатлантичного альянсу сили ПНР взяли столицю країни, Тріполі. Цей орган влади визнали легітимним більше 60 держав світу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся