Platinum Bank визнано неплатоспроможним

Середа 11 січня 2017 10:25
Platinum Bank визнано неплатоспроможним
Фото: Platinum Bank визнано банкрутом

Банк не виконав план докапіталізації

Національний банк України відніс ПАТ "Платинум Банк" до категорії неплатоспроможних. Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Згідно з повідомленням, відповідне рішення № 14-рш / БТ було прийнято правлінням НБУ 10 січня 2017 року.

Нацбанк пояснив, що його рішення пов'язане з тим, що фінустанова не змогла до кінця виконати план докапіталізації, тобто досягти позитивного значення регулятивного капіталу, у встановлений НБУ термін (1 січня 2017 року).

Національний банк, підкреслює, що 97% (197 тис. осіб) всіх вкладників ПАТ "Платинум Банк" отримають свої вклади у повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму 200 тис. гривень. Клієнти з великими обсягами вкладів отримають їх у межах суми, гарантованої фондом. На виплати вкладів ФГВФО виділить 4,8 млрд гривень.

За станом на 10 січня 2017 фізичними особами - власниками істотної участі у ПАТ "Платинум Банк" є Борис Кауфман і Григорій Гуртовий незалежно від формального володіння з урахуванням здійснення значного впливу на управління та діяльність банку. Національний банк визнав Григорія Гуртового та Бориса Кауфмана власниками істотної участі на основі аналізу операцій банку. Крім того, Борис Кауфман підтвердив здійснення значного впливу на управління банком у письмовому заяві, поданої до НБУ.

Нагадаємо, Platinum Bank готує позов до Поліщуку за нанесення збитку репутації.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся