Платина сьогодні вперше за чотири торгові дні ледь не досягла цінової позначки 1450 дол./унція

Платина сьогодні перший раз за чотири торгові дні ледь не досягла цінової позначки 1450 дол./унція. Котирування платини сьогодні піднялися до 1449,6 дол./унція. Це найвищий показник з 8 листопада.

На поточний час операції з активним ф'ючерсом на платину (січень) обмежені діапазоном 1434,1-1449,6 дол./унція. Ціна останньої угоди з платиною в даний час складає 1448,4 дол./унція, що на 1,2% вище ціни закриття попереднього торгового дня, яка за підсумками торгів 13 листопада на Нью-Йоркській товарній біржі NYMEX склала 1432,0 дол./унція.

З початку дня унція платини на NYMEX подорожчала на 16,4 дол. Позитивна динаміка котирувань викликана продовженням її спекулятивних покупок. Так, підвищений інтерес до покупок платини сформувався після того, як 11 листопада її котирування просіли до мінімуму за три тижні - до 1425,3 дол./унція. Разом з тим покупки платини сьогодні технічно обумовлені початком ралі на ринку золота, яке п'ять торгових днів поспіль дешевшало, а сьогодні активно зростає, відіграючи своє недавнє падіння.

По всій видимості, сьогодні і на найближчі дні цінова динаміка котирувань платини на NYMEX буде обмежена рівнем підтримки 1420,0 дол./унція і рівнем опору 1460,0 дол./унція, вважають експерти.

У попередньому місяці на торгах 30 жовтня котирування платини досягли максимального значення за сім тижнів - 1481,3 дол./унція.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся