Платина дорожчає другий день поспіль

Платина сьогодні дорожчає другий день поспіль. На поточний час операції з активним ф'ючерсом на платину (січень) обмежені діапазоном 1428,3-1441,4 дол./унція. Ціна останньої угоди з платиною в даний час складає 1440,3 дол./унція, що на 0,05% вище ціни закриття попереднього торгового дня, яка за підсумками торгів 12 листопада на Нью-Йоркській товарній біржі NYMEX склала 1439,6 дол./унція.

З початку дня унція платини на NYMEX подорожчала на 0,7 дол. Позитивна динаміка котирувань викликана продовженням її спекулятивних покупок. Напередодні платина на NYMEX перший раз за чотири торгові дні подорожчало і частково відіграла своє падіння за попередні три сесії. Так, за підсумками торгів 12 листопада офіційна ціна платини на NYMEX зросла на 7,2 дол./унція (+0,5%) після того, як за попередні три торгові дні (11, 8 і 7 листопада) вона впала на 36,0 дол./унція (-2,4%). Таким чином, на сьогоднішній день зберігається високий спекулятивна премія для продовження покупок платини.

Підвищений інтерес до покупок платини сформувався після того, як 11 листопада її котирування просіли до мінімуму за три тижні - до 1425,3 дол./унція. По всій видимості, сьогодні і на найближчі дні цінова динаміка котирувань платини на NYMEX буде обмежена рівнем підтримки 1420,0 дол./унція і рівнем опору 1450,0 дол./унція, вважають експерти.

У попередньому місяці на торгах 30 жовтня котирування платини досягли максимального значення за сім тижнів - 1481,3 дол./унція.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся