Петренка просять звільнити причетних до розкрадання майна ЛАЗу чиновників

Петренка просять звільнити причетних до розкрадання майна ЛАЗу чиновників
Фото: мітинг 6 березня

Сьогодні біля будівлі Головного управління юстиції у Львівській області відбувся мітинг

Учасники мітингу проти незаконного відчуження майна Львівського автобусного заводу (ЛАЗ) звернулися до міністра юстиції України Павла Петренко з вимогою звільнити чиновників, причетних до розкрадання майна заводу. Про це йдеться в повідомленні прес-служби громадської організації "Антикорупційний рух "Стоп корупція".

Так, зазначається, що сьогодні, 6 березня, біля будівлі Головного управління юстиції у Львівській області відбувся мітинг активістів, які під гаслами "Сергія Шкляра у відставку" і "Пане міністре, зупиніть своїх підлеглих" вимагали припинити незаконне відчуження майна Львівського автобусного заводу. Мітингувальники звернулися до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та міністра юстиції Павла Петренка з вимогою звільнити посадових осіб, які займаються "кришуванням" розкрадання державного майна.

Зокрема, заступника міністра юстиції України з питань виконавчої служби Сергія Шкляра і двох посадових осіб ГТУЮ у Львівській області: начальника відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Олександра Бойка і його заступника — Олександра Шулежка.

У прес-службі зазначають, що на 27 березня призначено торги, на які виставлено будівлю ливарного цеху Львівського автобусного заводу. Однак на майно ЛАЗу постановою суду ще в лютому минулого року накладено арешт, у тому числі і на ливарний цех. Таким чином, відділ примусового виконання рішень Головного територіального управління юстиції у Львівській області намагається реалізувати будівлю ливарного цеху всупереч законодавству. За такою ж схемою в січні минулого року вже були продані окремі приміщення заводу, вважають в організації.

alt

"Або міністр Петренко знає про існуючу злочинну схему відчуження майна "ЛАЗу" і, в цьому випадку, є таким же злочинцем, або не знає, і тоді прийме єдино правильне рішення про звільнення причетних до розкрадання держмайна людей", - заявив з трибуни голова громадської організації "Антикорупційний рух "Стоп корупція" Олег Кіщук.

За його словами, система примусового виконання рішень сьогодні виявилася наскрізь гнилою і стала синонімом корупції.

"Ця система себе остаточно віджила і не може далі працювати в такому вигляді", — переконаний Кіщук.

"Реформу виконавчої служби провалено, адже чорного кобеля не відмиєш добіла. Які б рішення не приймалися, неможливо знищити корупційну складову. Тому систему примусового виконання рішень не треба переформатувати, а знищити, як апендикс, і вже потім, з нуля, вибудовувати нову, повністю прозору систему, з огляду на міжнародний досвід", — підсумував Кіщук.

alt

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся