ru ua

Петренко ініціює перевірку ВРЮ дій судді Печерського райсуду Києва Ільєвої

Міністр юстиції України Павло Петренко ініціює перевірку Вищою радою юстиції дій судді Печерського райсуду м. Києва Тетяни Ільєвої.

Міністр юстиції України Павло Петренко ініціює перевірку Вищою радою юстиції дій судді Печерського райсуду м. Києва Тетяни Ільєвої. Про це він написав у свій сторінці на Facebook.

"Сьогоднішнє рішення судді Печерського суду Ільєвої, яка без будь-яких серьозно мотивованих аргументів в 150 разів зменшила заставу для бувшого голови "Нафтогазу" Бакуліна, надихає на думку, що зміни керівництва всіх судів та люстрації суддів за політичні рішення, напевно, недостатньо. Невже для суддів дорожче ім'я грошей, ніж ім'я закону, навіть у такий складний час для країни?! Може, дійсно не достатньо глибока люстрація суддів, може,треба йти грузинським сценарієм і повністю переатестовувати та змінювати судовий корпус? Я, як член вищої ради юстиції, буду подавати подання щодо перевірки дій цієї судді, і тут питання не в тиску на суд, а питання в справедливості", - написав він.

Нагадаємо, вчора Печерський суд Києва відпустив екс-голову НАК "Нафтогаз України" Євгена Бакуліна під заставу в 10 млн грн.