Перше засідання під головуванням України в СНД відбудеться в Мінську 21 січня

Засідання Ради постійних повноважних представників Співдружності Незалежних Держав при статутних та інших органах СНД, де з 1 січня почала головувати Україна, відбудеться 21 січня, в Мінську (Білорусь).

Засідання Ради постійних повноважних представників Співдружності Незалежних Держав при статутних та інших органах СНД, де з 1 січня почала головувати Україна, відбудеться 21 січня, в Мінську (Білорусь). Про це йдеться в повідомленні прес-служби виконавчого комітету СНД.

Очолювати раду постпредів буде постійний повноважний представник України при координаційних інститутах СНД Іван Бунечко. Також у засіданні візьме участь голова виконавчого комітету - виконавчий секретар СНД Сергій Лебедєв.

На засіданні Бунечко представить концепцію головування України в СНД у 2014 році та план заходів з її реалізації.

Прес-служба зазначає, що учасники засідання обговорять питання сприяння ради постійних повноважних представників держав СНД при статутних та інших органах СНД і виконавчого комітету СНД у виконанні всіх заходів в рамках українського головування.

Нагадаємо, з 1 січня 2014 р. Україна почала головувати в СНД.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся