ua ru

Перше посвідчення водія українцям видаватимуть на 2 роки

Перше посвідчення водія українцям видаватимуть на 2 роки Фото: водій за кермом (unsplash.com/why kei)

Водіям-початківцям заборонено перевищувати швидкість 70 км/год

Відтепер в Україні перше посвідчення водія видаватимуть на два роки. Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

Водій матиме право обміняти посвідчення на постійне, якщо протягом двох років з моменту його отримання він не матиме трьох чи більше адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

У разі, якщо такі порушення були, обміняти посвідчення на постійне можна буде після складання практичного та теоретичного іспитів у сервісному центрі МВС.

"Повернення посвідчення водія особам, які отримали його вперше та були позбавлені права на керування транспортними засобами, не відбувається", - попереджають у відомстві.

Поновити права водії можуть після навчання у відповідному закладі та успішного проходження іспитів. У такому разі посвідчення видають знову на 2 роки.

Водіям-початківцям заборонено перевищувати швидкість 70 км/год.

Нагадаємо, 26 листопада в Луцьку п'ятеро осіб отримали травми в результаті дорожньо-транспортної пригоди. Водій Mercedes-Benz, ймовірно, не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху, де і зіштовхнувся з автомобілем ZAZ Lanos.