ru ua

За період кризи неплатоспроможною визнано 30% банківської системи, - НАБУ

За період кризи неплатоспроможною визнано 30% банківської системи, - НАБУ Фото: визнані неплатоспроможними вже 78 банків України

Визнано неплатоспроможними вже 78 банків

За період економічної кризи в Україні були визнані неплатоспроможними 78 банків, що становить 30% від всієї банківської системи країни.Про це 7 червня на конференції "Дорожня карта відновлення кредитування в Україні" заявив голова Ради Незалежної асоціації банків України (НАБУ) Роман Шпек, передає кореспондент РБК-Україна.


"Неплатоспроможними визнано близько 80 банків, точніше 78 (банків - ред.), або 30% нашої банківської системи", - заявив Шпек. Голова НАБУ також зазначив, що з-за економічного спаду більше половини промислових підприємств вже тривалий час працюють зі збитками.

"В умовах кризи фінансовий стан корпоративних підприємств значно погіршився і їх можливості виконувати свої зобов'язання також значно зменшилися", - додав Шпек.

У той же час в НАБУ констатували початок економічного зростання в Україні.

"На жаль, ми ще не можемо вживати словосполучення "стійке" економічне зростання, але ми віримо, що воно незабаром буде", - сказав Шпек.

Як повідомлялося, в НАБУ прогнозують 1,5% економічного зростання до кінця 2016.