ua en ru

Перекинуті з РФ в Україну танки перебували на озброєнні ЗСУ в Криму, - ІО

Перекинуті з Російської Федерації в Україну танки, перебували в розташуванні збройних сил України (ЗСУ) у Криму.

Перекинуті з Російської Федерації в Україну танки, перебували в розташуванні збройних сил України (ЗСУ) у Криму. Про це у своєму Facebook повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень, представник групи "Інформаційни опір" (ІО) Дмитро Тимчук.

"За оперативними даними групи "Інформаційний опір", танки, перекинуті вчора донбаським терористам з Росії - це танки Т-64БВ (раніше ми вказували, що за попередніми даними, це танки Т-72, однак за уточненими даними - йдеться про Т-64)", - пише Тимчук.

За його словами, подібні танки складалися на озброєнні бригади берегової оборони ВМС України в Криму.

Він також додав, що всі українські танки Т-64БВ (41 одиниця) були виведені на материкову частину України.

"Разом з тим, за даними міжнародних організацій, на даний момент танки Т-64БВ є в Росії. Зокрема, вони виведені з бойового складу російської армії, однак знаходяться на базах зберігання МО РФ", - додав Тимчук.

Згідно його словами, в 2013 році на базах зберігання техніки та озброєння в Росії налічувалося близько 2 тис. танків Т-64 в різних модифікаціях.

Нагадаємо, глава МВС України Арсен Аваков 12 червня заявив про те, що з Росії в Україну в останні дні проникає військова техніка, у тому числі танки.