Пенсійний вік для жінок повинен становити 55 років, для чоловіків - 60 років, - СПУ

Пенсійний вік для жінок повинен становити 55 років, а для чоловіків - 60 років. Про це йдеться в проекті виборчої програми Соціалістичної партії України (СПУ), оприлюдненій сьогодні для обговорення.

«Максимальна пенсія не перевищуватиме рівень мінімальної більш ніж у п'ять разів. Мінімальна пенсія буде встановлюватися на рівні споживчого кошика. «Діти війни» отримуватимуть спеціальну надбавку до пенсії і пільги в оплаті комунальних платежів. Створимо солідарну систему для поліпшення догляду за літніми людьми та інвалідами, скасуємо щорічне підтвердження 2-й і 1-ї групи інвалідності», - наголошується в програмі СПУ.

У пункті проекту програми, присвяченому поліпшенню якості життя, також значаться, зокрема, такі пункти: щоквартальне встановлення мінімального рівня зарплати; відродження системи державних дитсадків; відродження безкоштовної вищої освіти, створення 500 тис. робочих місць для молоді; ліквідація спеціальної системи медобслуговування для чиновників і створення єдиної мережі безкоштовних медичних установ; заборона на виробництво та ввезення генно-модифікованої продукції; модернізація системи ЖКГ на нових технологічних засадах і на основі партнерства держави і громад.

Пропозиції та зауваження до програми СПУ просить надсилати на електронну адресу zagal@socialist.in.ua з позначкою «обговорення передвиборчої програми».

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся