Пенсійний фонд прискорив виплату пенсій за січень 2016 року

НовиниЕнергетика    29.12.2015 - 14:33
Фото: Пенсійний фонд
Фото: Пенсійний фонд

Виплата пенсій за січень починається сьогодні

Пенсійний фонд України (ПФУ) з 29 грудня розпочинає виплату пенсій за січень 2016 року. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

В ПФУ нагадали, що 24 грудня Верховна Рада прийняла закон, згідно з яким Пенсійний фонд починає фінансування січневих пенсій у грудні поточного року. На це буде направлено 14 млрд гривень.

"Для одержувачів пенсій через установи поштового зв'язку з датами виплати з 4 по 8 січня виплата пенсій буде проводитися з 29 по 31 грудня. Пенсіонерам, які з якихось причин не отримають грошові кошти у грудні, виплата буде проведена з 5 по 25 січня 2016 року. З 9 січня поштові відділення здійснюють виплату пенсій за звичайним графіком", - йдеться в повідомленні.

Пенсіонери, які отримують пенсію через відділення банків з встановленими датами виплати з 4 по 23 число, пенсії будуть зараховані на банківські рахунки також з 29 по 31 грудня.

Нагадаємо, 28 грудня президент України Петро Порошенко підписав закон № 915-VIII "ПРО внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" щодо видатків Пенсійного фонду України".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Порошенко відповів на петицію про скасування деяких рішень Кабміну по зарплатах і пенсіях Порошенко підписав закон про призначення пенсій родинам загиблих євромайданівців
On Top