ru ua

Пайетт: інвестори чекають від України виконання програми МВФ

Пайетт: інвестори чекають від України виконання програми МВФ Фото: Джеффрі Пайетт

За словами посла США, інвестори зацікавлені в боротьбі з корупцією в Україні

Іноземні інвестори чекають від України виконання програми Міжнародного валютного фонду та злагодженої співпраці президента Петра Порошенка і уряду в боротьбі з корупцією. Про це сьогодні в ході церемонії підписання угоди про інвестування компанією Cargill 100 млн доларів в зерновий термінал порту "Південний" заявив посол США в Україні Джефрі Пайетт, передає кореспондент РБК-Україна.

"Вони (американські сільгоспкомпанії, - ред.) сподіваються на український уряд, який би рішуче і неухильно демонстрував налаштованість на реформи, на Раду, який б демонстрував виконання зобов'язань перед МВФ, на тісну співпрацю між президентом і урядом в рішучій демонстрації налаштованості відновити верховенство права та готовність боротися з корупцією", - заявив Пайетт

Він також висловив упевненість, що реформи в Україні будуть продовжуватися. Він підтвердив, що підписання угоди про інвестиції в порт "Південний" є початком приходу американських інвестицій, про які говорили на українсько-американському інвестфорумі.

У свою чергу прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк запропонував провести ще один інвестфорум у Вашингтоні.

"Я думаю, що нам потрібно проводити ще один інвестиційний форум. Чим більше ми будемо проводити форуми у Вашингтоні, тим більше буде американських інвестицій в Україну", - сказав Яценюк.

Нагадаємо, Пайетт заявив, що Україна повинна стати сільськогосподарської наддержавою.