ПАРЄ завтра обговорить перегляд повноважень делегації РФ в організації

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) завтра, 7 квітня 2014 р., планує обговорити перегляд повноважень делегації Російської Федерації в організації.

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) завтра, 7 квітня 2014 р., планує обговорити перегляд повноважень делегації Російської Федерації в організації. Про це повідомляє прес-служба ПАРЄ.

Так, члени асамблеї планують обговорити запит щодо перегляду нинішніх повноважень делегації РФ тому, що існують серйозні підстави, у відповідності з дев'ятим правилом регламенту цієї міжнародної організації.

Крім того, на сесії може відбутися термінове обговорення загроз, які існують для функціонування демократичних інститутів в Україні.

Зазначимо, що ці питання значаться, як основні в порядку денному сесії.

Крім цього, ПАРЄ планує заслухати виступ Президента Австрії Хайнца Фішера, звіт по проблемам проституції, торгівлі людьми та сучасного рабства в Європі, звіт комісара Ради Європи з питань прав людини Нілса Мужнієкса.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся