ПАРЄ сьогодні розгляне незаконні вибори президента Росії в Криму

Понеділок 23 квітня 2018 08:46
ПАРЄ сьогодні розгляне незаконні вибори президента Росії в Криму
Фото: ПАРЄ (assembly.coe.int)

Сьогодні стартує весняна сесія Парламентської асамблеї Ради Європи

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) сьогодні, 23 квітня 2018 року, розгляне порушення прав людини і незаконні вибори президента Росії в окупованому Криму. Відповідна повістка дня опублікована на сайті ПАРЄ.

Повідомляється, що сьогодні у ПАРЄ пройдуть термінові дебати. Зокрема, однією з тем заявлені незаконні вибори президента Російської Федерації в окупованому Криму і порушення прав людини на півострові. Крім того, у ПАРЄ пройдуть дебати на тему зростання антисемітизму, ісламофобії та ксенофобії в Європі та реформування механізму Конвенції про захист прав людини.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Петро Порошенко вніс до Верховної ради України законопроект, що передбачає позбавлення громадянства за участь у незаконних виборах в окупованому Криму. Окремим пунктом законопроекту участь у виборах за кордоном або використання іноземного паспорта в Україні визнається підставою для втрати українського громадянства.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся