ПАРЄ ратифікувала склад антикорупційного органу

ПАРЄ ратифікувала склад антикорупційного органу
Фото: ПАРЄ (assembly.coe.int)

Депутати ПАРЄ ратифікували створення антикорупційного органу

Парламентарії Парламетской асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) сьогодні, 26 червня, ратифікували рішення, прийняте 29 травня, про створення антикорупційного органу. Про це повідомляє прес-служба ПАРЄ.

Повідомляється, що депутати пратифицировали призначення сера Ніколаса Братзы (Сполучене Королівство), Жан-Луї Брюгьера (Франція) і Елізабет Фуру (Швеція) в якості членів незалежного органу зовнішніх слідчих органів для вивчення корупції в рамках Асамблеї.

Це рішення було прийнято в ході обговорення доповіді про хід роботи Бюро та постійного комітету, представленого Тіні Кокс (Нідерланди).

Нагадаємо, раніше Рада Європи підтримав створення антикорупційного органу в Парламетской асамблеї Ради Європи.

ПАРЄ раніше звинувачували в корупції, пропонувалося також організувати широкомасштабне антикорупційне розслідування. Зокрема, повідомлялося, що Азербайджан пропонує хабарі членам ПАРЄ, щоб просувати свої інтереси і додати легітимність авторитарного правління президента Ільхама Алієва.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся