Парубій розповів, коли Україна може отримати оборонне озброєння від США

НовиниПолітика    27.06.2017 - 13:33
Фото: Андрій Парубій (РБК-Україна)
Фото: Андрій Парубій (РБК-Україна)

За словами спікера, між країнами узгоджений перелік того типу озброєнь, яке може бути надане Україні

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій розповів, коли Україна може отримати оборонне озброєння від Сполучених Штатів Америки. Про це він сказав сьогодні під час прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна.

"Звичайно, Україні потрібне оборонне летальне озброєння. Я не буду перераховувати всі види, але наголосив би на протитанкових комплексах "Javelin", - заявив Парубій.

Голова Ради нагадав, що раніше Україна отримала багато не летального озброєння, зокрема радари, техніку зв'язку та броньовані автомобілі. За словами Парубія, питання щодо надання Україні озброєння з боку США вже технічно готове і має повну підтримку в обох партіях та палатах американського парламенту. Більше того, між країнами узгоджений перелік того типу озброєнь, яке може бути надане Україні.

"Я можу тільки висловити сподівання, що воно (питання про надання зброї - ред.) буде вирішене до кінця цього року, цієї осені", - підкреслив Парубій.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко заявив, що між Україною і Сполученими Штатами Америки завершується підготовка угоди щодо поставок оборонної зброї.

On Top