Парубій та Брок закликали Європарламент проголосувати за безвізовий режим з Україною

НовиниПолітика    29.10.2016 - 16:00
Фото: Андрій Парубій
Фото: Андрій Парубій

Парубій зазначив, що річниця Євромайдану 21 листопада буде важливою датою для завершення лібералізації візового режиму

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій та голова комітету у закордонних справах Європейського Парламенту Ельмар Брок закликали Європейський Парламент проголосувати за безвізовий режим з Україною до річниці Євромайдану 21 листопада 2016 року. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ВРУ.

Як зазначається, Парубій провів зустріч з Броком, у рамках якої зазначив, що річниця подій Євромайдану 21 листопада 2016 року буде важливою символічною датою для завершення лібералізації візового режиму.

У свою чергу, Брок повідомив, що затримка у завершенні лібералізації візового режиму була внутрішньою інституційною проблемою Європейського Союзу і не стосувалася змістовних питань лібералізації візового режиму.

"Ельмар Брок та Андрій Парубій разом закликали Європарламент знайти рішення та завершити процес лібералізації візового режиму до річниці подій Євромайдану 21 листопада 2016 року", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЄС не затвердить безвізовий режим з Україною до прийняття механізму його припинення.

On Top