Партизан - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 2:3)

Партизан - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 2:3) Фото: Партизан - Динамо (fcdynamo.kiev.ua)

РБК-Україна веде онлайн-трансляцію поєдинку Ліги Європи

Партизан - Динамо. Онлайн-трансляція поєдинку розпочалась на РБК-Україна о 22:00, а дивитися матч можна на телеканалах "Футбол 2" і ТРК "Україна". Київське "Динамо" і белградський "Партизан" зіграють у другому турі групового раунду Ліги Європи. На думку букмекерів, у даному поєдинку перевага на боці "біло-синіх".

28 вересня 22:05
Белград, стадіон "Партизан"

Стартові склади:

"Партизан": Стойковіч, Тавамба, Вулічевіч, Янковіч, Сума, Остоїч, Більєр, Мілетіч, Радін, Ожеговіч, Мілетіч.
Запасні: Йовічіч, Джурічковіч, Іліч, Мітровіч, Антонов, Пантіч, Йовановіч.

"Динамо": Коваль, Циганков, Сидорчук, Гармаш, Піваріч, Віда, Гонсалес, Буяльський, Кадар, Кендзьора, Кравець.
Запасні: Бущан, Шепелєв, Морозюк, Мораєс, Корзун, Бєсєдін, Вантух.

Матч завершився 2:3

90+4 хв. Фінальний свисток! "Динамо" здобуває вольову перемогу!

90+1 хв. Заміна у "Динамо". Гонсалес замість Морозюка.

90 хв. Арбітр компенсував чотири хвилини.

84 хв. ГООООЛЛ!! "Динамо" виходить уперед!

79 хв. Жовту картку отримує Буяльський.

79 хв. І ще одна заміна у "Партизана". Ожегович замість Йовановича.

74 хв. Замена у "Партизана". Данило Пантич вышел на поле вместо Сума.

68 хв. ГОООООЛЛЛЛЛ!!!!! "Динамо" зрівнює рахунок - 2:2!

Буяльський здорово пробив в один дотик.

63 хв. Евертон налетів на Гармаша за що і отримав попередження.

54 хв. ГОООЛЛЛ!!! Мораес чітко пробив із позначки, розвівши м'яча та голкіпера по різних кутах.

53 хв. Хтось із гравців "Партизана", який стояв у стінці, зіграв рукою - пенальті назначає арбітр!

46 хв. Розпочався другий тайм. Дві заміни в перерві у "Динамо": Мораес замість Циганков і Бесєдін замість Кравець.

45+1 мин. Завершився перший тайм.

45 мин. Арбітр додав хвилину до основгного часу.

42 хв. Другий гол!!! Тавамба отримав пас перед штрафним майданчиком і точно пробив повз Коваля.

38 хв. А от дві поспіль подачі зі стандартів біля воріт "Партизана" до небезпеки не призвели.

34 хв. Гол забиває Партизан! Ожеговіч відкрив рахунок в матчі.

29 хв. Кравець отримав жовту картку за зрив контратаки "Партизана".

23 хв. Неймовірний момент не реалізував Гонсалес. Дерліс занадто довго готував удар і голкіпер встиг вискочити з лінії воріт і заблокувати удар.

18 хв. Швидка контратака "Динамо" завершилася пасом з-за меж штрафного майданчика - Стойкович зіграв надійно.

12 хв. Партизан отримує право на кутовий, але Коваль впевнено забрав подачу сербів.

10 хв. Ожеговіч забрався в положення поза грою. Виду виконує штрафний удар.

6 хв. Команди поки в центрі поля, жодна з команд до воріт суперника поки дістатися не може.

4 хв. З перших хвилин команди розпочали боротьбу за ініціативу.

1 хв. Матч розпочався! Поїхали!

- На футболістів чекають порожні трибуни.

alt

- Учора ввечері "біло-сині" провели тренування на полі стадіону "Партизан", де і відбудеться майбутній поєдинок.

- Напередодні "Динамо" вилетіло на поєдинок в Белград. У складі динамівської делегації - 21 футболіст. Відзначимо, що в списку відсутні Олег Гусєв і Дьємерсі Мбокані, у останнього виявилися проблеми зі здоров'ям. Ступінь серйозності поки невідома.

"Динамо" завітає в гості до "Партизану" і постарається здобути другу поспіль перемогу у групі B Ліги Європи. Раніше шляхи команд в єврокубках перетиналися лише раз. У першому колі Кубка європейських чемпіонів сезону 1976/77 "Динамо" Валерія Лобановського розгромило "Партизан" Томіслава Калоперовіча із загальним рахунком 5:0 (3:0 вдома і 2: 0 в Белграді).

"Динамо" в першому турі групового етапу Ліги Європи виграло у "Скендербеу" на своєму полі з рахунком 3:1. Київський клуб займає друге місце в українській Прем'єр-лізі після дев'яти матчів з 23 очками.

На матч з "Партизаном" не полетіли Олег Гусєв і Дьємерсі Мбокані, а Євген Хачеріді не приймав участь в передматчеве тренування.

"Партизан" у ролі чемпіона Сербії стартував у "шляху чемпіонів" Ліги чемпіонів УЄФА. Здолавши за сумою двох матчів чорногорську "Будучность" (2:0, 0:0) у другому кваліфікаційному раунді, підопічні Мирослава Джукіча поступилися на наступному етапі грецькому "Олімпіакосу" (1:3, 2:2).

Продовживши виступи на європейській арені в Лізі Європи, бєлградці переграли у раунді плей-оф угорський "Відеотон" (0:0, 0:4), а груповий турнір розпочали з виїзної нічиєї проти швейцарського "Янг Бойз" (1:1).

Наразі бєлградський клуб посідає в сербській Суперлізі друге місце, маючи сім перемог, дві нічиї та одну поразку (за різниці м’ячів - 22:9), поступаючись лідеру, землякам із "Црвени Звєзди", п’ятьма очками.

Зазначимо, у зв'язку з рішенням Контрольного, етичного і дисциплінарного органу УЄФА "Партизан" зобов'язаний зіграти два домашні матчі в єврокубках за закритими дверима. Відповідно, матч з "Динамо" пройде без глядачів.