Партія "Заступ" планує взяти на виборах не менше 7% голосів виборців

Партія "Всеукраїнське аграрне об'єднання "Заступ", яка є єдиною політсилою, що визначила своїм пріоритетом захист села, набере на дострокових парламентських виборах не менше 7% голосів. У цьому впевнена заступник лідера "Заступ" Ірина Синявська.

"Третина українців живе в сільській місцевості, і вони підтримують "Заступ". Тому ми впевнені, що наберемо не менше 7% голосів", - зазначила Синявська.

Майбутній успіх своєї політсили Синявська пояснює тим, що партія "Заступ" - єдина в українському політикумі, що стала на захист сільських територій і що відстоює права аграріїв. Для досягнення цієї мети, політсила розробила унікальну комплексну програму розвитку українського села - "За рідну землю!". Вона охоплює цілий комплекс проблем аграрної галузі України та конкретні шляхи їх вирішення.

"Окрім "Заступу" зараз ніхто з політиків не говорить про проблеми села. Ми виступаємо від імені аграріїв, громад, сільської інтелігенції, жителів сіл і тих, хто працює на землі. За нами мільйони українців, тому ми впевнені у власному успіху", - резюмувала Синявська.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся