ua ru

Партія "Заступ" розпочала передвиборче турне по Україні

Мільйони українців, що проживають у сільській місцевості, повинні знати, що у них з'явився захисник і союзник. Про це на відкритті регіонального Форуму партії "Заступ" в м. Суми заявила лідер політсили Віра Ульянченко.

За її словами, з Сум партія "Заступ" починає передвиборче турне по Україні. Його мета - розповісти селянам, що єдина політична сила, яка представляє інтереси села і сільгоспвиробників, йде на вибори у Верховну Раду.

"Заступ" - це політична партія, яка не тільки обіцяє, але й робить. Ми будемо говорити за всіх, хто живе на селі: селянина, хлібороба, виробника, фермера. За тих, хто сьогодні забезпечує продовольчу безпеку України. Ми хочемо, щоб в українському селі була справжня європейська інфраструктура, щоб воно стало заможним і комфортним місцем проживання", - заявила Ульянченко.

Один з лідерів "Заступа" Олександра Шереметьєва зазначила, що партія розробила унікальну комплексну програму реформ, в якій докладно описав болючі проблеми села та конкретні шляхи їх вирішення. І з цим рятівним планом політсила їде до селян і аграріям.
"Серед нас кілька десятків сільських і селищних голів з усіх регіонів України. Це не чиновники від сільських територій, а безпосередньо ті люди, які щодня стикаються з сільськими проблемами і знають, як їх вирішувати", - зазначила Шереметьєва.

Регіональні форуми партії "Заступ" пройдуть у більшості областей України. Після Сум лідери політсили вирушать в Полтаву і Хмельницький.