Партія "Удар" досі не погасила борги за виборчу кампанію до Верховної Ради, - ЗМІ

П'ятниця 07 червня 2013 13:06

У Смілянському районі Черкаської області місцеве відділення партії "Удар" досі не розрахувалося з активістами виборчого штабу, які працювали на виборах до Верховної Ради. Як повідомляє місцеве видання "Кропива", сума боргу перед співробітниками штабу становить 5 тис. дол Тепер колишні співробітники "Удару" судяться з керівником обласної організації партії Віталієм Ільяшенко, щоб отримати свої гроші.

За інформацією видання, партійні керівники звільнили співробітників штабу ще задовго до виборів, але не повідомили їх про це. Таким чином, співробітники штабу відпрацювали майже півмісяця без оплати. Крім того, співробітники штабу були залучені до спостереження в день проведення виборів і вночі для контролю за підрахунком голосів, - повідомляє видання. "Проблема боргів політичної партії "Удар" є досить відомою і наболілою", - відзначає автор матеріалу "Уотергейт" по Черкаській, або скільки коштують слова першого заступника Кличко.

До публікації видання також доклало аудіозапис розмови двох керівників місцевих осередків "Удару". На цьому записі перший заступник Віталія Кличка по партії Віталій Ковальчук з'ясовує з керівниками місцевих парторганізацій Віталієм Ільяшенко та Ярославом Ніщик питання про погашення боргів по зарплаті.

"Скільки ми вам винні? Що ці всі працівники, ви їх набирали, там жодного партійця? Усі вимагають виплати заробітної зарплати ось прямо зараз? А ну скажіть мені будь ласка. Крім усього іншого, 2015 (рік президентських виборів), а ми пройдемо однозначно, так. Але як ви думаєте, як ми будемо дивитися людям в очі якщо ми почнемо їх залучати, а вони нас просто сюди їсти прийдуть?", - каже на аудіозаписі перший заступник лідера партії "Удар" Віталій Ковальчук.

"Смілянський окружний весь, там де місто Сміла - 5 тис. дол", - каже телефоном про суму заборгованості Віталій Ільяшенко, голова обласної організації партії "Удар".

"13 числа (жовтня) вони були звільнені. А фактично наказ про звільнення ми отримали 19-го. До 28 числа вони (йдеться про співробітників штабу) періодично допомагали. Ці люди прийшли в ніч виборів і не ставлячи питання про окрему оплату за ніч виборів, просто допомагали", - пояснює по телефону партійному босові Ярослав Ніщик, керівник Смілянського окружного штабу партії "Удар".

Як відзначає видання, Ярославу Ніщик після зустрічі з керівництвом партії вдалося таки отримати лише половину грошей для виплати зарплат звільненим співробітникам штабу. Решта 2,5 тис. дол вони намагаються отримати через суд, який провів вже два засідання по цій справі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся