Парламент продовжив місію з розслідування катастрофи МН17 до серпня 2017

НовиниПолітика    19.10.2016 - 11:04
Фото: катастрофа MH17 на Донбасі
Фото: катастрофа MH17 на Донбасі

Таке рішення підтримали 247 народних депутатів

Верховна Рада України продовжила місію з розслідування катастрофи літака рейсу МН17. Відповідний законопроект №0111 "Про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Україною і Королівством Нідерланди про продовження до 1 серпня 2017 терміну дії Угоди між Україною і Королівством Нідерланди про Міжнародної місії захисту розслідування від 28 липня 2014 року" підтримали 247 нардепів, передає кореспондент РБК-Україна.

Наголошується, що згідно з Меморандумом про взаєморозуміння між міністрами закордонних справ України і Королівства Нідерландів від 24 липня 2014 року українська сторона передала Нідерландам повноваження на проведення розслідування причин і наслідків авіаційної катастрофи, що сталася на території України 17 липня 2014 року.

"Практичне значення і мета проекту Закону полягає в тому, що в разі його прийняття Верховною Радою України, всі необхідні внутрішньодержавні процедури щодо набуття чинності зазначеної Угоди з української сторони будуть виконані", - йдеться в пояснювальній записці.

Зазначимо, що прийняття закону не призведе до додаткових фінансових і матеріальних витрат. Всі фінансові питання будуть вирішуватися в межах коштів, передбачених держбюджетом України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що імена тих, хто несе відповідальність за розстріл рейсу MH17 Малазійських авіаліній над Україною у 2014 році, можуть бути підтверджені до кінця року.

On Top